KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12101120
nr 1210 1120
Pastell
Carl-Erik Ljungström (1911-1974), "Törnskator", signerad. Motivet: 28x21
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:54:41
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)